• Zbiórka zakończona

• Dary dla zwierząt ze schroniska w Tomarynach przekazane wolontariuszowi. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!

Dary zebrane przez przedszkolaków.

• Pomagamy dla Oskara

• Jest! Duże, czerwone, pojemne SERCE NA PLASTIKOWE NAKRĘTKI Jesteśmy pewni, że błyskawicznie się zapełni, bo uczniowie z niecierpliwością czekali na jego przybycie. Dziękujemy Sołectwu Butryny i Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Purdzie za współpracę.

Zbieramy nakrętki dla Oskara https://www.facebook.com/oskikolodziejczyk/

Prosimy wrzucać tylko plastikowe nakrętki od butelek, nie przykrywki!

Pierwsze nakrętki wrzucane do naszego serca.

• Pasowanie na Przedszkolaka

• 16 listopada 2021 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowanie na Przedszkolaka Przedszkola Samorządowego "Magiczny dom Puchatka" w Butrynach. Uroczystość rozpoczęłą się od krótkiej części artystycznej, podczas której maluszki przy wsparciu starszej grupy przedszkolnej zaprezentowały swoje umiejętności. Następnie dokonało się uroczyste pasowanie. Nie zabrakło również przezentów, słodkości i przepysznego tortu.

Przedszkolaki podczas uroczystości pasowania.

• #szkoladohymnu

• Hymn w wykonaniu najmłodszych członków naszej szkolnej społeczności. Serce rośnie!

Hymn Polski w wykonaniu przedszkolaków.

• 11 listopada 2021

• Uczciliśmy 103. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości.

• Rodzinny Konkurs Plastyczny rozstrzygnięty !

• Przedszkolny Konkurs Plastyczny pt. "Jesienna Kompozycja" rozstrzygnięty! Prace zgłoszone do konkursu okazały się bardzo pomysłowe, piękne i estetycznie wykonane.

I miejsce zajęli: Michał Cytrycki, Dominik Cytrycki oraz Aleksandra Kujawiak.

Wyróżnienie otrzymały prace: Oliviera Adamkowskiego, Maurycego Witkowskiego, Marlenki Rogoża oraz Leonarda Berill.

Dziękujemy za udział i gratulujemy wszystkim uczestnikom !!!

Uczestnicy konkursu plastycznego.

• Programowanie jest nie tylko dla nerdów

• Uczniowie z V klasy na początku października dołączyli do ogólnopolskiego projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego. Przez najbliższy rok szkolny będą poznawać tajniki programowania. Na dobry początek był tort. Każdy uczeń otrzymał pendrive.

Poniedziałek 20.05.2024