• Przygody Mistrza Koncertmistrza

• Kolejne spotkanie muzyczne za nami. Tym razem mieliśmy okazję posłuchać skrzypiec i saksofonu sopranowego, a także dowiedzieliśmy się kto to jest koncertmistrz.

• Kochana babciu, drogi dziadku !

• W dniu Waszego Święta pragniemy złożyć Wam najlepsze życzenia, aby radość i pomyślność towarzyszyły każdego dnia, a zdrowie służyło przez długie lata - aż do końca świata!

To właśnie dziś w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Odświętnie ubrane wnuczęta z przedszkola i klas 1-3 uczciły ten dzień prezentując wyjątkowy program artystyczny w obecności ukochanych Babć i Dziadków.

Dziękujemy za przybycie i jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!

• Witaminki

• Za nami kolejne zadania w ramach projektu edukacyjnego "Witaminki". Co miesiąc odkrywamy nowych bohaterów warzywnych, z którymi realizujemy wyzwania. Ostatnio zaprzyjaźniliśmy się z cebulą i brokułą.

• Spotkanie z muzyką

• "Z wizytą u pana Kompozytora"- kolejne audycje muzyczne za nami. Podczas dzisiejszego spotkania poznaliśmy instrument dęty drewniany- klarnet i wzbogaciliśmy nasz słownik małego melomana słowami: melodia, kompozytor, akompaniament, oberek, kujawiak.

Niedziela 28.04.2024